USTRONIE MORSKIE LIVE

Źródło:www.ustronie-morskie.pl

PROGNOZA POGODY

Regulamin

REGULAMIN - WYNAJEM KWATER IWONA I DARIUSZ BRANDT
BĘDZIEMY CENIĆ PAŃSTWA WSPÓŁPRACĘ W PRZESTRZEGANIU TEGO REGULAMINU, KTÓRY SŁUŻYĆ MA ZAPEWNIENIU SPOKOJNEGO I BEZPIECZNEGO POBYTU NASZYCH GOŚCI .


1.Goście nieodpłatnie mogą korzystać z parkingu na terenie posesji i bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi
2.Do dyspozycji dzieci są: rowery, przykrywane piaskownice , wieżyczka ze zjeżdżalnią i rurą, huśtawki, zestaw dla maluchów LITTLE TIKES 8 w 1, trampolina, boisko z bramką piłkarską, kosz do koszykówki, pokój zabaw, i pokój zabaw z bazą.
Za zachowanie i bezpieczeństwo dzieci na tych urządzeniach odpowiedzialność ponoszą ich rodzice. Po zakończeniu zabawy w piaskownicy należy ją przykryć, co ochroni piasek przed zanieczyszczeniem przez koty lub psy.
3.Do dyspozycji gości są : grille , pralka, deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, wanienki , krzesełka do karmienia , nocnik.
4.W obiekcie obowiązuje segregacja śmieci i zakaz palenia tytoniu /pokoje, łazienki, kuchnia/
5.Pokój wynajmowany jest na doby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14-ej, a kończy o 10-tej.Należność za zarezerwowany pobyt pobierana jest z góry.
6.Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
7.W cenę pokoju nie wliczone jest jego sprzątanie w czasie pobytu w nim gości.
8.Po zakończeniu pobytu pokój należy pozostawić w czystości, a pościel zdjąć.(środki czystości znajdują się w każdym pokoju i apartamencie oraz dodatkowo w kuchni. Ewentualna opłat za sprzątnięcie pokoju wynosi : 50 zł - pokoje nr.1,2,3,4; 100zł apartament nr.5,6,8,9,10 ; 150zł apartament nr.7
11.Gość powinien zawiadomić wynajmującego o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
12.Zachowanie gości i osób odwiedzających nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Wynajmujący może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
13.W obiekcie obowiązuje cisza nocna od godziny 22 do 6 dnia następnego.
14.Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pokoju powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go gości.

WŁAŚCICIELE ZOBOWIĄZUJĄ SIĘ DO ZAPEWNIENIA PAŃSTWU MIŁEJ I RODZINNEJ ATMOSFERY , SPRAWNEJ LIKWIDACJI EWENTUALNIE POWSTAŁYCH USTEREK ORAZ STWORZENIA OPTYMALNYCH WARUNKÓW DO MIŁEGO I NIESKRĘPOWANEGO POBYTU W NASZYM OBIEKCIE.
IWONA I DARIUSZ BRANDT